Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0