Series
Ratings
29
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
BanG Dream! Season 1Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0