Series
Ratings
153
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
RookiesRated ★ 5.0