Titles you rated
Ted LassoRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
WacoRated ★ 4.0
Outer BanksRated ★ 5.0
The SocietyRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
SupergirlRated ★ 0.5
DC's Legends of TomorrowRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5