Movies
Ratings
329
Lost in TranslationRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
My♡PuppyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5