Movies
Ratings
838
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
HazeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
StuckRated ★ 3.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.0
GertrudRated ★ 5.0
SiratRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 5.0
Angel HeartRated ★ 3.0
KafkaRated ★ 2.0
FitzcarraldoRated ★ 5.0
ChristineRated ★ 4.0
The Straight StoryRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Werckmeister HarmoniesRated ★ 5.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0