Movies
Ratings
95- The UglyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5