Series
Ratings
474
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0- 콩콩팡팡Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0