Series
Ratings
49
HideyoshiRated ★ 5.0
Kirin ga KuruRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- 영원의 제로Rated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 4.0- 若葉のころRated ★ 4.0
- 聖者の行進Rated ★ 4.5
- 인간실격 : 내가 만약 죽는다면Rated ★ 4.5
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
Strategist KANBERated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 4.0