Series
Ratings
107
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0