Movies
Ratings
25
Baby DriverRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5