Series
Ratings
112
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- CasheroRated ★ 1.0