Series
Ratings
69
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 3.0
The Four SeasonsRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5