Movies
Ratings
269
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5