Movies
Ratings
20
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0