Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Romantic KillerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Eden of the EastRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 3.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5