Titles you rated
BodyguardRated ★ 3.0
Master in the House Season 1Rated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
ClaymoreRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
MistressRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 4.0
Hello CounselorRated ★ 4.5- LoveholicRated ★ 4.0
- Steal My HeartRated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0