Series
Ratings
170- Alchemical WeaponsRated ★ 3.5
- Sacred SevenRated ★ 3.0
- Nurse Witch Komugi ZRated ★ 3.5
- Nurse Witch KomugiRated ★ 3.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Wandering SonRated ★ 3.5
BBK/BRNK Season 1Rated ★ 4.0- Nurse Witch Komugi RRated ★ 3.5
Negima!Rated ★ 3.5- KanonRated ★ 3.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0- The Boryo BoxRated ★ 4.0
- YuruYuri Summer Vacation!+Rated ★ 4.0
My Bride is a MermaidRated ★ 4.5
Drop Kick on My Devil!!Rated ★ 4.0- Bludgeoning Angel Dokuro-ChanRated ★ 3.0