Titles you rated
You and I Are Polar OppositesRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0