Series
Ratings
17
STEINS;GATERated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
When They Cry: KaiRated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 4.0
Sagrada ResetRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
DororoRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5- Space BrothersRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0