Titles you rated
- ドラえもんRated ★ 3.0
Fate/Kaleid Liner Prisma IllyaRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.0- ホームワークRated ★ 2.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 4.0- いちご100%Rated ★ 1.0
- YAWARA!Rated ★ 2.5
- WATER BOYS2Rated ★ 2.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 2.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 1.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0- Osama no RestaurantRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 2.0- TrickRated ★ 2.0
Bleach: Soul Society - The EntryRated ★ 3.0
Bleach: Soul Society - The RescueRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0