Titles you rated
SupernaturalRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Jinny's KitchenRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5