Movies
Ratings
814
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Choir of GodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.5