Titles you rated
Chuuka Ichiban!Rated ★ 0.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
Giant Peng TVRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Lovers in PragueRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 1.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5