Series
Ratings
16- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0