Movies
Ratings
694
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 2.5
Children of the SeaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
MaRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5