Movies
Ratings
328
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Number OneRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5