Movies
Ratings
635
Green BookRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0