Movies
Ratings
201
Dead SilenceRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 5.0
The CollectorRated ★ 4.5
Sex DriveRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
The Secret ScandalRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Rainbow EyesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 4.0
Death SentenceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0