Movies
Ratings
561
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0