Movies
Ratings
101
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0