Movies
Ratings
453
Send HelpRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Megan LeaveyRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5- SprinterRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0