Movies
Ratings
142
John WickRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0