Movies
Ratings
173
Begin AgainRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Draft DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0