Movies
Ratings
47
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5