Series
Ratings
280- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Making a Murderer Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Man vs. BeeRated ★ 2.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Creeped OutRated ★ 3.0
Creeped OutRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0