Movies
Ratings
65
District B13Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5