Movies
Ratings
1088
Family SwitchRated ★ 2.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Big SickRated ★ 3.5
The Vast of NightRated ★ 3.0
The Family PlanRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wizard of the KremlinRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
The Chronology of WaterRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0