Series
Ratings
164
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 2.0
Birthcare CenterRated ★ 1.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5