Movies
Ratings
351
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 1.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The InternRated ★ 2.5