Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
IN-SEOUL Season 2Rated ★ 3.0- Vroom Vroom Pegasus MarketRated ★ 3.0
4 Reasons why I hate ChristmasRated ★ 2.5
Oh! YoungsimiRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0