Series
Ratings
569
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Go AheadRated ★ 2.5
Legend of the Female GeneralRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Youthful GloryRated ★ 2.5
Blossoms in AdversityRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
BOSS RIIZERated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.5
My Personal WeathermanRated ★ 3.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 0.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 3.5
Money is ComingRated ★ 3.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 3.0