Movies
Ratings
175
OldboyRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5