Movies
Ratings
31
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0- NightmareRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Nasu: Summer in AndalusiaRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The TempestRated ★ 2.0
Interview with a HitmanRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 4.0