Movies
Ratings
494
ExhumaRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The OutfitRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Birdcage InnRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5