Series
Ratings
77
One Warm WordRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.0