Series
Ratings
112
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- MopgirlRated ★ 3.0
Love Strikes!Rated ★ 3.0
SPRated ★ 3.0
Unsolved CasesRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
RookiesRated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
AmachanRated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 2.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.5- TrickRated ★ 3.5