Movies
Ratings
682
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
My Bakery in BrooklynRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0