Series
Ratings
103- Gag ConcertRated ★ 2.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.5
X-Man Season 1Rated ★ 5.0
Show Me The Money Season 6Rated ★ 4.0
Show Me The Money 4Rated ★ 5.0
Show Me The Money 3Rated ★ 5.0- Show Me The Money 5Rated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Strike LoveRated ★ 5.0