Movies
Ratings
1033
My NameRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Marty SupremeRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Crime 101Rated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0